«Ақмола облысы білім басқармасының Біржан сал ауданы бойынша білім бөлімі Кеңащы аулының жалпы орта білім беретін мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Коммунальное государственное учреждение «Общеобразовательная школа села Кенащи отдела образования по району Биржан сал управления образования Акмолинской области»

В школе 14 ноября состоялось общее родительское собрание

#атааналардыпедагогикалыққолдау
#атааналаржиналысы #біртұтас_тәрбие
Мектебізде 14 қараша күні жалпы ата-аналар жиналысы өтті. Күн тәртібінде: 1.Біртұтас тәрбие жоспарының енгізілуі жайлы ақпарат беру. Баяндама: Ерболат А.;
2. Жаңа оқу жылынан бастап құрылған "Ата-аналарды қолдау орталығының" мақсат, міндеттерін түсіндіру;
3. Тренинг өткізу. Мектеп психологы: Бермагамбетова Д.Б.
4. Тамақтандыруды ұйымдастыру бойынша сұрақтар;
5. Әртүрлі сұрақтар.
Ата-аналар жиналысында көтерілген сұрақтарға мен міндеттер толық орындалды.  Ал, мектеп психологы ата-аналар арасында қарым-қатынасты нығайту мақсатында тренинг өткізіп, жақсы үйлесімді орта қалыптасуына ат салысты, бұған қоса ата-ананың қолдауы бала үшін өте маңызды екендігі жайлы бейнероликтер көрсетілді.